• VÁPNÍK HOŘČÍK ZINEK SKIN KOMPLEX

VÁPNÍK HOŘČÍK ZINEK

doplněk stravy

Ověřená kombinace vápníku, hořčíku a zinku obohacená o extrakt z borovice přímořské. Vápník napomáhá normální srážlivosti krve, podporuje normální energetický metabolismus, činnost svalů, funkci nervových přenosů, funkce trávicích enzymů a stav kostí a zubů. Hořčík se podílí na snížení míry únavy a vyčerpání. Zinek podporuje normální stav kostí, vlasů, nehtů, pokožky a zraku a imunitní systém. Napomáhá udržovat správnou hladinu testosteronu v krvi. Podílí se na procesu dělení buněk a jejich ochraně před oxidačním stresem.

Doporučené dávkování:
1 tableta 1–3x denně

Složení 1 tablety: 
uhličitan vápenatý (vápník 260 mg, tj. 33 % DDD), oxid hořečnatý (hořčík 130 mg, tj. 35 % DDD), mikrokrystalická celulosa (látka prostispékavá) , extrakt z pinus pinaster (extrakt z borovice přímořské 15 mg), oxid zinečnatý (zinek 8 mg, tj. 80 % DDD), hydroxypropylcelulosa (zahušťovadlo) oxid křemičitý (látka protispékavá) , stearát hořečnatý (emulgátor) [DDD = doporučená denní dávka]

Upozornění:
Výrobek není určen pro děti do tří let. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučené denní dávkování! Není určeno jako náhrada pestré stravy.
Minimální trvanlivost uvedena na krabičce

Hmotnost:
60 g ± 5 % (60 tablet), 90g ± 5 % (90 tablet)

Doporučené kombinace Chlorella, Lecitin

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

VÁPNÍK HOŘČÍK ZINEK SKIN KOMPLEX

  • Výrobce: Nef de Santé a.s.
  • Kód výrobku: VÁPNÍK HOŘČÍK ZINEK SKIN KOMPLEX
  • Dostupnost: Na skladě
  • 129 Kč


Tagy: Vápník