• ŠPENÁT 500 ml

ŠPENÁT Výtažek ze špenátu

DOPLNĚK STRAVY
500 ml

Špenát obsahuje výtažek ze špenátu s cennou nutriční hodnotou, doplněný vitamínem C. Vitamín C přispívá ke správné funkci imunitního a nervového systému, k ochraně buněk před oxidačním stresem způsobeným kyslíkovými radikály i ke snížení miry únavy a vyčerpání.  Účastní se tvorby kolagenu pro udržování normální funkce cév, kostí, chrupavek, kůže a zubů.

EkoMedica Špenát - výtažek ze špenátu je získáván z listů špenátu nejmodernějším způsobem výroby. Produkt je stabilizován pouze pasterizací, neobsahuje chemické konzervanty a je proto určen co nejširšímu spektru konzumentů.

Složení:
Výtažek z listů špenátu setého 380 mg, kyselina L - askorbová (vitamín C) 120 mg  v denní dávce 50 ml přípravku. Maximální denní dávka 50 ml odpovídá 7,6 g suché hmoty špenátu a 120 mg vitamínu C, což představuje 150 % jeho referenční výživové hodnoty.

Doporučené dávkování:
25 ml 2 x denně, minimálně 30 minut před jídlem.
Balení obsahuje odměrný kalíšek (25 ml).

Skladování:
Po otevření skladujte v chladničce v původním obalu. Spotřebujte do 3 týdnů od otevření. Chraňte před světlem.

Upozornění:
Před použitím protřepejte. Usazenina na dně láhve, ani případné pevné části ve výrobku nejsou na   závadu.Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Výrobek není určen k užívání jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Výrobek není určen pro děti do 3 let. Není vhodné pro těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Nedoporučuje se při individuální nesnášenlivosti některé složky výrobku.

Barva, vůně i chuť šťávy se může v různých šaržích výrobku měnit, což není na závadu jeho kvality.

BEZ CHEMICKÝCH KONZERVANTŮNapsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

ŠPENÁT 500 ml

  • 269 Kč