• Rakytník originál 100% džus  BIO 350 ml

Rakytník originál 100% džus  BIO350 ml
Potravina
100% BIO šťáva výhradně z původní vysokohorské odrůdy tibetského rakytníku.
Složení: 100% BIO šťáva z plodů rakytníku řešetlákového
Za studena pečlivě lisovaná šťáva výhradně z plodů původní vysokohorské odrůdy tibetského rakytníku. Jeho ručně sbírané, vyzrálé plody jsou zárukou nejen mimořádně vysokého obsahu účinných nutrientů, ale i překvapivě příjemné chuti, které nelze přírodní formou u jiných druhů docílit.
Vysoká nadmořská výška, blízkost silného slunce a velké rozdíly denních a nočních teplot vdechují život rostlinám, květům a plodům, které obsahují výrazně vyšší koncentrace účinných nutričních látek nežli stejné druhy vypěstované jinde. Proto se Himalyo rakytníkový džus vymyká běžně dostupným výrobkům z rakytníku nejen svojí chutí, ale především velmi vysokým obsahem nutrientů.
Rakytník významnou měrou přispívá k přirozené obranyschopnosti organismu a podporuje činnost imunitního systému. Posiluje srdeční činnost, zajišťuje normální funkci metabolismu a střevního traktu. Příznivě působí také na kůži, sliznice oka a ústní dutiny a v neposlední řadě má rakytník pozitivní účinky na mysl a je též považován za přírodní antidepresivum.
Nepoužíváme žádnou konzervaci ani zahušťovadla, jde o 100% vylisovanou šťávu v biokvalitě, s prokazatelným přínosem pro zdraví.
Doporučené dávkování: 25 ml džusu denně.
Doporučená kategorizace produktu: imunita, přírodní zdroj vitamínu C, regenerace, přírodní stimulant, přírodní antidepresivum, podpora hojení, bio.


Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Rakytník originál 100% džus BIO 350 ml

  • Výrobce: HIMALYO SE
  • Kód výrobku: Rakytník originál 100% džus BIO 350 ml
  • Dostupnost: Na skladě
  • 229 Kč