• Rakytník fruit oil BIO 30 ml

Rakytník fruit oil BIO 30 ml


Doplněk stravy
100% BIO olej z plodů vysokohorského tibetského rakytníku.
Složení: 100% BIO olej z plodů rakytníku řešetlákového
Olej získávaný z celého plodu původní vysokohorské odrůdy tibetského rakytníku. Vysoká nadmořská výška, blízkost silného slunce a velké rozdíly denních a nočních teplot vdechují život rostlinám, květům a plodům, které obsahují výrazně vyšší koncentrace účinných nutričních látek nežli stejné druhy vypěstované jinde.
Šetrný proces extrakce zachovává v celém spektru a své přírodní podobě neuvěřitelnou koncentraci prospěšných látek.
Rakytník významnou měrou přispívá k přirozené obranyschopnosti organismu a podporuje činnost imunitního systému. Posiluje srdeční činnost, zajišťuje normální funkci metabolismu a střevního traktu. Příznivě působí také na kůži, sliznice oka a ústní dutiny a v neposlední řadě má rakytník pozitivní účinky na mysl a je též považován za přírodní antidepresivum.
Na rozdíl od oleje ze semen rakytníku, který se též hojně používá při léčbě kožních problémů, je hlavní benefit rakytníkového oleje z plodů znásobení prospěšných účinků rakytníku na Vaše zdraví, a proto jej doporučujeme využívat zejména v kombinaci s rakytníkovým džusem nebo kapslemi.  Extrémní koncentrace nutrientů obsažených v oleji a snadnost jeho podání navíc umožňuje adekvátní a 100% přírodní podporu imunity u dětí od tří let.
Na jedinou kapku tohoto oleje je zapotřebí až třicet čerstvých plodů rakytníku.
Doporučené dávkování: Pro dospělé 2-7 kapek 1-3x denně, pro děti od 3 let 1-3 kapky denně.
Doporučená kategorizace produktu: imunita, přírodní zdroj vitamínu C, regenerace, přírodní stimulant, přírodní antidepresivum, podpora hojení, podpora imunity u dětí, bio.


Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Rakytník fruit oil BIO 30 ml

  • Výrobce: HIMALYO SE
  • Kód výrobku: Rakytník fruit oil BIO 30 ml
  • Dostupnost: Na skladě
  • 329 Kč