• PŘÍRODNÍ VITAMÍN C

Vitamín C s bioflavonoidy

DOPLNĚK STRAVY

250 g


Přípravek obsahující vitamín C výlučně z 5 rostlinných zdrojů: ze šťávy černého rybízu a z extraktů standardizovaných na obsah vitamínu C - šípku, embliky, camucamu a aceroly.

Vitamín C přispívá k normální funkci imunitního systému a k ochraně buněk před oxidativním stresem. Pomáhá udržovat tvorbu kolagenu pro normální funkci krevních cév, kostí, chrupavek, dásní, kůže a zubů. Zvyšuje vstřebávání železa, podporuje energetický metabolismus, snižuje míru únavy a vyčerpání, přispívá k regeneraci redukované formy vitaminu E. Podporuje normální činnost nervové soustavy a psychickou činnost. Extrakty bohaté na vitamín C jsou doplněny citrusovými bioflavonoidy.


 Složení: 5 g přípravku obsahuje sušenou šťávu z černého rybízu  350 mg, extrakt ze šípku 1 000 mg, extrakt z plodu embliky lékařské (amla) 286 mg, extrakt z plodu camucamu 250 mg, extrakt z plodu aceroly 100 mg, extrakt z plodu hořkého pomeranče 50 mg (obsah synefrinu 0,5 mg).


Denní dávka 5 g přípravku obsahuje 1 000 mg vitamínu C, tj. 1 250 % referenční hodnoty příjmu a 25 mg komplexu citrusových bioflavonoidů.


 Doporučené dávkování:
5 g (1 přiložená odměrka) denně.

 Nejlépe chutná po rozpuštění v ovocné šťávě, např. typu smoothie. 


Skladování:
V temnu a suchu při teplotě do 25 0 C, v pečlivě uzavřeném obalu.

 

Upozornění:
Nepřekračujte doporučené denní dávkování.  Výrobek není určen k užívání jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu.Výrobek není určen pro děti do 3 let. Těhotné a kojící ženy by konzumaci přípravku měli konzultovat s lékařem.


Ukládejte mimo dosah dětí.


BEZ CHEMICKÝCH KONZERVANTŮ


Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý
Captcha

PŘÍRODNÍ VITAMÍN C

  • 479 Kč