• Kolagen Premium

Kolagen Premium

Kůže, vlasy, nehty,kosti, chrupavky

DOPLNĚK STRAVY
Hydrolyzovaný mořský kolagen v účinné směsi s vitamínem C, hořčíkem, zinkem a bylinnými extrakty z kopřivy a přesličky
Snadno vstřebatelný

100 g

EkoMedica Kolagen PREMIUM představuje zcela originální směs hydrolyzovaného mořského kolagenu s vitamínem C, minerály hořčíkem a zinkem a bylinnými extrakty z kopřivy a přesličky. Kolagen je nejdůležitější bílkovinou pojivových tkání, mj.kůže, vlasů a nehtů. Hydrolyzovaný kolagen je pro tělo podstatně lépe využitelný než kolagen vyskytující se v běžné živočišné stravě. Vitamín C přispívá k normální tvorbě kolagenu pro funkci kostí, chrupavek, kůže, krevních cév, dásní a zubů. Pomáhá chránit buňky před oxidativním stresem, podporuje funkci imunitního systému. Hořčík pomáhá udržovat normální stav kostí a zubů, příznivě působí na tvorbu bílkovin. Podporuje činnost nervové soustavy, psychickou aktivitu a práci svalů. Zinek přispívá k udržení normálního stavu pokožky, kostí, vlasů a nehtů.  Podporuje funkci zraku a rozpoznávací funkce, přispívá k normální plodnosti a rozmnožovací schopnosti. Kopřiva příznivě ovlivňuje stav pokožky, přeslička pomáhá udržovat pokožku, vlasy a nehty v optimální kondici.

Složení 2 čajových lžiček:
Hydrolyzovaný mořský kolagen (výrobek z ryb) 4 970mg, vitamin C (kyselinaL-askorbová) 551 mg (tj. 689 % RHP*), extrakt z natě kopřivy 250 mg, extrakt z natě přesličky 150 mg, hořčík (mléčnan hořečnatý) 112,5 mg (30 % RHP*), zinek (glukonan zinečnatý) 8 mg (80 % RHP*), aroma: višeň.
*RHP = referenční hodnota příjmu

Doporučené dávkování:
2 zarovnané čajové lžičky (7,1 g)1 x denně rozpustit ve sklenici vlažné vody, ovocné šťávy nebo mléka.

Skladování:
Na temném,suchém a chladném místě. Otevřené balení spotřebujte do 30 dní.

Upozornění:
Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Výrobek není určen k užívání jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Výrobek není určen pro děti do 3 let. Ukládejte mimo dosah dětí.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý
Captcha

Kolagen Premium

  • 609 Kč


Tagy: Kolagen