• Kolagen Plus

Kolagen Plus

DOPLNĚK STRAVY
500 ml

EkoMedica Kolagen Plus
je tekutý doplněk stravy s  obsahem hydrolyzovaného mořského kolagenu v originální směsi s hořčíkem, mořskýmelastinem a vitamínem C,vešťávě z červenýchhroznů.
Kolagen je vláknitá bílkovina, která tvoří základní složku pojivových tkání, tj.chrupavek, kloubů, vazů a šlach, kůže, vlasů a nehtů. Hydrolyzovaný kolagen je snáze stravitelný a podstatně lépe využitelný pro organismus, než vysokomolekulární kolagen vyskytující se v živém organismu. Vitamín C přispívá k normální tvorbě kolagenu pro funkci krevní chcév, kostí, chrupavek, kůže, dásní a zubů. Je významným antioxidantem, přispívá k ochraně buněk předoxidativním stresem a ke snížení míry únavy a vyčerpání, zvyšuje vstřebávání železa do organismu. Elastin tvoří podstatnou součást pružných vláken přítomných zejména v pojivových tkáních. Hořčík podporuje tvorbu bílkovin, účastní se činnosti svalů, pomáhá udržovat normální stav kostí a zubů.


Složení:
šťáva z červených hroznů 26,75 g,hydrolyzovaný mořský kolagen- marinecollagen (výrobek z ryb) 2 000mg, vitamin C (kyselina L-askorbová) 320 mg (tj.400 % RHP*), stabilizátor: maltodextrin (z pšeničného škrobu),mořskýelastin(výrobek z ryb) 150 mg, hořčík (mléčnan hořečnatý) 100 mg (tj. 27 % RHP), regulátor kyselosti: uhličitan hořečnatý, antioxidant: kyselina citronová v 30 ml výrobku.
*RHP = referenční hodnota příjmu

Doporučené dávkování:
15 ml (1 polévková lžíce) 2 x denně, ráno a odpoledne po jídle, zapít tekutinou.

Skladování:
V temnu a suchu při teplotě do 250 C. Chraňte před světlem. Po otevření skladujte v chladničce v původním obalu.

Upozornění:
Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Výrobek není určen k užívání jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu.Výrobek není určen pro děti do 3 let.Ukládejte mimo dosah dětí.Po otevření spotřebujte do 21 dní. Produkt je stabilizován pouze pasterizací.Před použitím protřepejte.

Barva, vůně i chuť výrobku se může v různých šaržích měnit, což není na závadu jeho kvality.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý
Captcha

Kolagen Plus

  • 479 Kč


Tagy: Kolagen