•  Goji seed oil BIO 30 ml

 Goji seed oil BIO 30 ml


Doplněk stravy
100% BIO olej ze semen kustovnice čínské.
Složení: 100% BIO olej ze semen kustovnice čínské.
Čistou esencí a vrcholným produktem z kustovnice je olej získávaný šetrnou extrakcí ze semen jejích plodů. Velmi nákladný a náročný proces výroby přináší vysoce koncentrovaný koktejl účinných látek v dokonale vyvážených poměrech s rozmanitými možnostmi využití.
Himalyo goji olej obsahuje extrakt z ručně sbíraných plodů kustovnice čínské, které dozrály na svazích Tibetu. Vysoká nadmořská výška, blízkost silného slunce a velké rozdíly denních a nočních teplot vdechují život rostlinám, květům a plodům, které obsahují výrazně vyšší koncentrace účinných nutričních látek nežli stejné druhy vypěstované jinde.
Goji olej ze semen kustovnice dodává tělu potřebnou vitalitu a nabije Vás energií na celý den.  Díky vysokému obsahu přírodních antioxidantů také přispívá k detoxikaci organismu a je vhodným doplňkem různých druhů diet. V neposlední řadě pomáhá goji zpomalovat proces stárnutí a je tak považováno za elixír mládí, zdraví a krásy.
Olej je také výborným doplňkem ke goji džusu, obsahuje totiž vysoce koncentrovaný extrakt ze semínek kustovnice, které se díky filtraci do džusu prakticky nedostanou.  Kombinací goji džus a olej tak znásobíte pozitivní přínos plodů kustovnice pro Vaše zdraví.
Na jednu kapku tohoto oleje je zapotřebí až třicet plodů kustovnice.
Doporučené dávkování: Pro dospělé 2-7 kapek 1-3x denně, pro děti od 3 let 1-3 kapky denně.
Doporučená kategorizace produktu: Vitalita a energie, detoxikace, antioxidanty, zrychlení metabolismu, dieta, superfood, bezlepkové potraviny, zpomalení procesu stárnutí, veganské doplňky stravy, raw, bio.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Goji seed oil BIO 30 ml

  • Výrobce: HIMALYO SE
  • Kód výrobku: Goji seed oil BIO 30 ml
  • Dostupnost: Na skladě
  • 529 Kč