• GOJI ORIGINAL 100% juice BIO 750ml

Himalyo BIO 100% Goji džus 750 ml
Potravina
100% BIO šťáva výhradně z čerstvých plodů kustovnice čínské.
Složení: 100% BIO šťáva z plodů kustovnice čínské
Za studena pečlivě lisovaná šťáva výhradně z čerstvých, ručně sbíraných plodů kustovnice čínské. Vysokohorský původ a náročné klimatické podmínky dodávají rostlinám unikátní koncentraci nutričních látek.
Nápoj je elixírem mládí, zdraví i krásy – s nezaměnitelnou charakteristickou barvou, ale především prémiovou chutí a vůní.
Autentická barva a přirozené vrstvení v horní části lahve napovídají, že jde skutečně o přírodní produkt v biokvalitě, při jehož zpracování nebyly použity žádné konzervanty, zahušťovadla či jiné přísady.
Pravidelné užívání goji džusu dodává tělu potřebnou vitalitu; ranní dávka 25 ml džusu Vám dodá potřebou energii na celý den.  Díky vysokému obsahu přírodních antioxidantů přispívá navíc k detoxikaci organismu a je vhodným doplňkem různých druhů diet. V neposlední řadě pomáhá goji džus zpomalovat proces stárnutí a je považován za elixír mládí, zdraví a krásy.
Goji juice je vhodný pro celou rodinu, mohou jej konzumovat také děti od 3 let.
Doporučené dávkování: 25 ml džusu denně.
Doporučená kategorizace produktu: Vitalita a energie, detoxikace, antioxidanty, zrychlení metabolismu, dieta, superfood, bezlepkové potraviny, zpomalení procesu stárnutí, veganské doplňky stravy, raw, bio.


Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

GOJI ORIGINAL 100% juice BIO 750ml

  • Výrobce: HIMALYO SE
  • Kód výrobku: GOJI ORIGINAL 100% juice BIO 750ml
  • Dostupnost: Momentálně vyprodáno
  • 348 Kč


Tagy: šťáva z goji